Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32515
Stary 30.07.2010, 11:05
dobrze piszesz FraMat, trzeba zgrac druzyne, a no to jest potrzebny czas
pamietam jak Celtic przerznal z Artmedia,
Real Madryt wydane wielkie miliony i w pierwszym roku zero sukcesow, druzyny szybko nie da sie zgrac
Manchester City, wydane wiele milion tez zero sukcesow, duzo nowych zawodnikow przychodzi i ciezko tak szybko zgrac zawodnikow,
ale tez dobre pytanie zadajesz czy wlasnie mamy odpowiedniego trenera do ogarniecia tej rewolucji...

Odpowiedz cytując