|
dobrze piszesz FraMat, trzeba zgrac druzyne, a no to jest potrzebny czas
pamietam jak Celtic przerznal z Artmedia,
Real Madryt wydane wielkie miliony i w pierwszym roku zero sukcesow, druzyny szybko nie da sie zgrac
Manchester City, wydane wiele milion tez zero sukcesow, duzo nowych zawodnikow przychodzi i ciezko tak szybko zgrac zawodnikow,
ale tez dobre pytanie zadajesz czy wlasnie mamy odpowiedniego trenera do ogarniecia tej rewolucji...
|