Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1628
Stary 30.07.2010, 10:59
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Błędem było zatrudnianie Kasperczaka. Błędem było pozostawienie go stanowisku po przegranej walce o mistrzostwo w frajerskim stylu.

Jestem zdziwiony tym, jak niektórzy dalej szukają w tym człowieku jakiejś namiastki dobrej klasy szkoleniowca. Żyjecie sukcesami z Parmą i Schalke, które miały miejsce dlatego, że drużyna została przejęta po Smudzie. Kasperczak prezez ostatnie 8 lat nic nie osiągnął w swoim zawodzie.
Tu się pozwolę nie zgodzić. O ile można mieć pretensje do braku mistrzostwa, to nie można odbierać tego co Heniek dla nas zrobił, kiedy przybył do Wisły pierwszy raz.
To, że Smuda pozostawił po sobie drużynę nie znaczy, że Heniek nie musiał nic robić, a piłkarze sami grali, trenowali itp. Jakoś przez 3 lata Wisła była hegemonem jeżeli chodzi o naszą ligę i duża w tym zasługa naszego trenera. Smuda oczywiście zostawił jakiś trzon zespołu ale już nie raz zdarzało się, że w innych drużynach trenerzy mieli wszystko gotowe, przygotowane, a wyników nie było.