Wy¶wietl pojedynczy post
mi¶qu
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5323
Stary 30.07.2010, 10:54
Polskie kluby są na takim samym poziomie od ponad 30 lat, wystarczy prześledzić ranking UEFA, oczywiście z przebłyskami od czasu do czasu. 30 lat temu nie mogliśmy mierzyć się z klubami azerskimi, białoruskimi, ukrainskimi itd, kiedy wszystko było pod ZSRR. Musiał minąć czas aby tamte ligi okrzepły i nabrały odpowiedniego poziomu i z różnym skutkiem to się dzieje. To samo z Jugosławią, teraz jak kluby chorwackie są słabsze, to np. słoweńskie coś ugrają. Przy polskiej korupcji i syfie trwającym lata, ogromny postęp zrobiły Turcja, Cypr, Grecja - odjechały bardzo daleko. Do tego dochodzi coraz gorsze szkolenie, a właściwie brak poprawy kiedy inni ciągną do przodu. Także mentalnie jesteśmy słabi. Węgrzy są jeszcze bardziej upałą piłkarsko nacją, a mimo to weszli rok temu do Ligi Mistrzów. Polska niemoc jest nie do wyjaśnienia...
POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA
Odpowiedz cytuj±c