|
Spokojnie z oceną nowych nabytków !!! To dopiero jeden mecz w którym wszyscy bez wyjatku zagrali słabo!!!Poczekajmy z oceną do połowy sezonu wtedy będziemy mądrzejsi , pisanie o Bunozie jaki to on nie jest beznadziejny może przerodzić się w pieśni pochwalne na jego cześć (trochę w to wątpie ale co tam).
|