Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32509
Stary 30.07.2010, 10:48
Spokojnie z oceną nowych nabytków !!! To dopiero jeden mecz w którym wszyscy bez wyjatku zagrali słabo!!!Poczekajmy z oceną do połowy sezonu wtedy będziemy mądrzejsi , pisanie o Bunozie jaki to on nie jest beznadziejny może przerodzić się w pieśni pochwalne na jego cześć (trochę w to wątpie ale co tam).
Odpowiedz cytując