Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5321
Stary 30.07.2010, 10:32
No np. Grosicki. Całkiem możliwe, że gdyby mu ta piłka nie podskoczyła to by było 2-2. Bądźmy jednak obiektywni. Remis 2-2 byłby fantastycznym wynikiem dla Arisu nadal. Szkoda to tych pierwszych minut. Ruch to można było się spodziewać, że polegnie z Austriakami.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując