Cytat:
ch** z tym czy jego bramka czy nie.
Dlaczego grali taki piach.
|
Bardzo słuszna uwaga.
Faktycznie, zapomniałem o Lechu, tyle, że w ich przypadku rozeszło się po kościach, ponieważ awansowali.
Cytat:
|
Ale co to za przyjemność wypruć się z kasy i zobaczyć oklep. Przecież z taką drużyną, to oni by nas zjedlo 8:0 jak kiedyś Liverpool zjadł Besiktas.
|
Może i oklep, ale za to fajny wyjazd i atmosferka. Jak ktoś ma czas i kasę, to pewnie, by się wybrał. Ja tam wypad na Feyenoord mimo, że przegrany wspominam świetnie. Jest rewanż jeszcze, może stanie się cud. Pytanie tylko czy dadzą radę szybko strzelić bramkę...? Właściwie czy w ogóle ja strzelą...?
Boguski mi coraz bardziej przypomina anemika Smolarka. Kiedyś miał zadatki na przyzwoitego grajka... może mu się jeszcze odmieni...?
Małecki zebrał wiadro pomyj, ale wczoraj chyba najlepiej się pokazał ze wszystkich gwiazdeczek...