Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Hetfield
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
2951
30.07.2010, 10:24
Może nie wzrócic bilety za mecz, ale tak tańsze bilety na Arke o 70% mogły by być. Albo poprostu 10 zł dla tych co nie mają KK, a 5 zł co mają KK.
Hetfield
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hetfield
Znajdź inne posty napisane przez Hetfield