|
największym błedem Kasperczaka była kontuzja Clebera, i nieoddany do użytku stadion na Reymonta22
równiez można za upadek Tupolewa go obwinić jak i za tą wylaną ropę. Aż dziw że nie zwolnili jego tylko szefa BP.
weźmy na wstrzymaniem, zamknijmy forum na 2 dni.
E:taa, widać było że ma talent, po ch***. Jak Skorża wpuszczał na początku Marcelo, to sie każdy w****iał. Tak samo jak nie wyobrażaliśmy sobie odejścia Clebera i gry parą Głowa - Marcelo. Ochłońmy!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|