szprotson napisał(a):

Ale Wisła, i żadna polska drużyna to nie jest średniak europejski. Średniak europejski nie gra w 67 lidze!!
Nie żebym szukał na siłe wytłumaczenia, ale najwidoczniej jesteśmy przechujowi w tą piłke nożną.
No dobrze kolego, a twoim zdaniem jak powinno być? Gdzie tu znaleźć złoty środek? Czy tylko potrafisz krytykować i narzekać?
Reprezentacja też dno, nie widzi nikt tego że nasza piłka upada coraz niżej, a my płacimy pseudo piłkarzom coraz więcej za coraz słabszą grę. Takie rzeczy tylko u nas
|
Zainwestować w porządnych kopaczy, wywalić starą gwardię, zatrudnić zagranicznego dobrego trenera z cały sztabem oraz scoutów zatrudnić. Poza tym zaorać wszystkich doradców Cupiała, ale tego się nie da zrobić więc nigdy nic nie osiągniemy. Najlepiej niech Cupiał sprzeda Wisłę...bo te mistrzostwa Polski zdobył ale z roku na rok są coraz mniej warte....to jedyne wyjście...bo tak długo jak te leśne dziady będą siedzieć w zarządzie nic się nie zmieni