Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32494
Stary 30.07.2010, 10:18
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się z Tobą. Nie od razu Rzym zbudowano!
Nawet Mourinho w Realu powiedział ze budowanie druzyny bedzie trwało 2 lata!
ale my chcemy wszystkiego od zaraz, już i już.
Przecież widac bylo ze niektorzy na boisku sie nie do konca potrafią dogadać.

skoro Wisła to MY, to chyba sie nie przejmujecie.

p.s. W rewanżu, na normalnym stadionie, WYGRAMY!
Je**ć Suche Stawy, zaorać to w ****u, pier****ny nieszczęsny stadion. R22 wróć....

Ile my to już tą drużynę budujemy 12 lat I efekty są coraz gorsze!!
Odpowiedz cytując