szprotson napisał(a):

Zgadzam się z Tobą. Nie od razu Rzym zbudowano!
Nawet Mourinho w Realu powiedział ze budowanie druzyny bedzie trwało 2 lata!
ale my chcemy wszystkiego od zaraz, już i już.
Przecież widac bylo ze niektorzy na boisku sie nie do konca potrafią dogadać.
skoro Wisła to MY, to chyba sie nie przejmujecie.
p.s. W rewanżu, na normalnym stadionie, WYGRAMY!
Je**ć Suche Stawy, zaorać to w ****u, pier****ny nieszczęsny stadion. R22 wróć....
|
Ile my to już tą drużynę budujemy 12 lat

I efekty są coraz gorsze!!