|
Co do przyszłości pucharowej w tym sezonie to zgodze się, w tym sezonie z wiadomych przyczyn nie mamy co w pucharach szukać. Bo nawet jeśli jakimś cudem przejdziemy Azerów to nikt chyba nie wierzy że pokonamy jakiegoś potentata przy braku zgrania i z tyloma nowymi kopaczami. Niestety drużyne trzeba od nowa budować a to napewno zajmuje troche czasu. Obawiam się że to zgrywanie może nam zająć troche czasu i żeby nie było to szkodliwe dla naszego miejsca w tabeli. Bo chcąc się zakwalifikować w puchary w kolejnym sezonie nie możemy sobie pozowlić na kolejne błędy i niedociągniecia w lidze.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez SĘDZIA ZGRED : 30.07.2010 o godz. 10:20.
|