Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32490
Stary 30.07.2010, 10:12
BRTS -- Dlaczego Diaz Singlar Chodzi o to, aby zagral chociaz jeden doswiadczony, czyli Diaz - Kowalski, albo Bunoza - Diaz. A tak zagralo dwoch zoltodziobow, bez zadnego praktycznie dosiwdczenia w Wisle na tych odpowiedzialnych pozycjach.

Kasperczak dostal zacmienia i tyle, zawodnicy niezgrani, a jemu sie na eksperymenty zebralo..
Odpowiedz cytując