BRTS -- Dlaczego Diaz Singlar

Chodzi o to, aby zagral chociaz jeden doswiadczony, czyli Diaz - Kowalski, albo Bunoza - Diaz. A tak zagralo dwoch zoltodziobow, bez zadnego praktycznie dosiwdczenia w Wisle na tych odpowiedzialnych pozycjach.
Kasperczak dostal zacmienia i tyle, zawodnicy niezgrani, a jemu sie na eksperymenty zebralo..