Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32484
Stary 30.07.2010, 09:55
LooNatyk napisał(a):Wyświetl post
Bunoze bede bronil, zagral u boku Mateusza, ktory biegal gdzie chcial, zero zgrania i opanowania. A za ten strzal na brame to mu sie rozga nalezy..

Zreszta takie zestawienie srodka, to kolejny przyklad, ze Kasperczak wczoraj dostal zacmienia.
A jak by wystawił Diaza i Singlara na środku i wynik byłby ten sam to by było : Dlaczego nie wystawił typowych środkowych obrońców Miał Bunoze. Co on oszalał.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując