LooNatyk napisał(a):

Bunoze bede bronil, zagral u boku Mateusza, ktory biegal gdzie chcial, zero zgrania i opanowania. A za ten strzal na brame to mu sie rozga nalezy..
Zreszta takie zestawienie srodka, to kolejny przyklad, ze Kasperczak wczoraj dostal zacmienia.
|
A jak by wystawił Diaza i Singlara na środku i wynik byłby ten sam to by było : Dlaczego nie wystawił typowych środkowych obrońców

Miał Bunoze. Co on oszalał.