Wyświetl pojedynczy post
kamilo100
Junior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32482
Stary 30.07.2010, 09:53
Weźcie przestańcie .. Jedyne co można mieć za złe to to że te transfery były tak późno .. Drużyna w ogóle nie jest zgrana .. Mamy świetnych piłkarzy którzy wiele pokażą tylko obawiam się że za późno, bo na ogranie troche trzeba czasu, a my będziemy nie do pokonania ale tylko w lidze.. Zobaczcie że w wyjściowym składzie zagrało 6 nowych piłkarzy, to ponad połowa drużyny.. A w obronie zagrało 3 nowych.. Gdzie tu mowa o zgraniu i zrozumieniu? Kasperczak lecz nie miał wyjścia, sądzę że z Cleberem wszystko by inaczej się mogło potoczyć.. Ale to tylko gdybanie ... Na rewanż Wisełka przyciśnie ..
Tylko się boję że teraz już skończyły się planowane transfery i pan Cupiał przykręci kurek .. ;/
Odpowiedz cytując