lucekj napisał(a):

|
Wybronił z 2, 3 bramy, ale moim zdaniem zajeb. bramke
|
Niby dlaczego? Piłka przeszła mu pod pachą czy tam pod pośladkami ale nie tak łatwo bramkarzowi wybronić sytuację sam na sam gdy jeden stoper (Kowalski- winowajca bramki) stoi od niego 5 metrów i nie zamierza się ruszyć a drugi stoper eee... a tak on chyba poszedł za podającym,a ten Azer przyfarcił,bo złapał Jovanicia na wykroku,gdyby nie wychodził dalej(Jovanić), to złapał by to spokojnie tak jak tą kontrę w 92.minucie.Ale powiedzieć trzeba szczerze że przy tym golu niewiele miał do powiedzenia.