Cytat:
|
Wisła wykorzystała lukę w kontrakcie Chaveza, która polega na tym, że nie będzie on piłkarzem CD Platense od czerwca 2010 r. do czerwca 2011 roku. Co ciekawe, przez następny rok... Chavez będzie ponownie zawodnikiem Platense. To niedopatrzenie działaczy z Hondurasu.
|
info PS
jak to rozumiec
a co do Bunozy chlopak sie staral tylko nie wszystko wychodzilo! Potrzebuje wiecej czasu by w tym wszystkim sie odnalesc,