Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32474
Stary 30.07.2010, 09:42
Typowe dla tego forum, najpierw wszyscy zachwyceni transferami a teraz wszyscy krytykują jakich to mamy słabych piłkarzy. Zgadzam się że Boguski i Brożek są tragiczni ale to już wiadomo nie od dziś. Natomiast nie rozumiem tak dużej krytyki Bunozy, młody chłopak, pierwszy mecz, zero zgrania. Dajmy mu trochę czasu. Jest też na tym forum kilku takich, nie będę pisał kto ale można się domyślić, którzy podpisują się jako kibice Wisły a każdy ich wpis jest w takim tonie jakby chcieli żeby w tym klubie zawsze było źle i żeby drużyna zawsze przegrywała. Przestańcie już tu pisać bo żenujące jest obrażanie przez was wszystkich w tym klubie.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując