Jak jeszcze raz przeczytam że graliśmy fatalnie przez stoperów i bramkarza to stwierdzę że znaczna cześć tego forum oglądała transmisję tekstową. Mamy 6 zawodników ofensywnych plus powiedzmy boczni obrońcy którzy w ciągu całego meczu jedyne co zrobili to wywalczyli rzut karny. I nic więcej cała nasza ofensywa nie potrafiła nic zrobić przeciwko dobrze ustawionym azerom. Ale to wynika z czego innego tam postawiono na trenerów z zagranicy pokazali jak szkolić młodzież i oni poszli tym przykładem my niestety dalej jedziemy na polskiej myśli szkoleniowej i tak długo jak będziemy wierzyć w cuda polskiej piłki tak długo tak będziemy grać. Trzeba szukać połączeń z zagranicznymi klubami Bundesligi, Eradivise Premier League i tam szukać wsparcia metod do szkolenia od samych podstaw. A co do poziomu lig i reprezentacji to dobrze że nie gramy w el do ME bo trafilibyśmy jeszcze na Azerbejdżan i dostać w dupe na poziomie reprezentacyjnym ale to jest kwetsia najbliższej przyszłości. Heńkowi trzeba dać trenować do końca rundy i wtedy zatrudnić młodego Niemca, Holendra bo inaczej z każdym rokiem będzie coraz gorzej. TRENING TRENING TRENING BIEGANIE BIEGANIE BIEGANIE KONDYCJA KONDYCJA KONDYCJA tylko tak możemy dogonić świat który nam ucieka.
PS. Dla nas i tak szczytem tego pucharowego sezonu miała być 4 runda no to się nie pomyliłem i tym szczytem dalej jest awans do 4 rudny. I jakiś fajny klepiący nas przeciwnik

Tak naprawdę to nie jestem zaskoczony tą porażką, po prostu miłość do klubu przesłania nam realia, i to że piłkarsko kulejemy. Rok temu mając świetnych stoperów też odpadliśmy z Super Levadią którą to Levadię Ci wasi Azerowie zjedli by na śniadanie jakąś dwucyfrówką...