Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
Od: 08.2006
Offline
#
2081
30.07.2010, 09:39
Jeszcze kilka lat temu pisałbym , że pojedziemy do Azerbejdżanu i spokojnie odrobimy strate. Dziś już nie jestem taki pewny raczej wcale nie jestem pewny.Gra beznadziejna , zero pomysłu , szybkości po prostu dno i sto metrów mułu!!!
wojteqs80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteqs80
Znajdź inne posty napisane przez wojteqs80