Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2081
Stary 30.07.2010, 09:39
Jeszcze kilka lat temu pisałbym , że pojedziemy do Azerbejdżanu i spokojnie odrobimy strate. Dziś już nie jestem taki pewny raczej wcale nie jestem pewny.Gra beznadziejna , zero pomysłu , szybkości po prostu dno i sto metrów mułu!!!