Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32470
Stary 30.07.2010, 09:36
Trzeba już kogoś za Clebera szukać. Za Kirma i Tomka też oraz rozglądać się na poważnie za innymi wzmocnieniami by w zimie mieć skład na kolejne ewentualne kwalifikacje no i oczywiście skład który skutecznie powalczy w lidze.

No i ciągle nie mamy nikogo za Marcelo. Mam nadzieję, że Chevez nie uciekł po tym co wczoraj zobaczył
Odpowiedz cytując