Trzeba już kogoś za Clebera szukać. Za Kirma i Tomka też oraz rozglądać się na poważnie za innymi wzmocnieniami by w zimie mieć skład na kolejne ewentualne kwalifikacje no i oczywiście skład który skutecznie powalczy w lidze.
No i ciągle nie mamy nikogo za Marcelo. Mam nadzieję, że Chevez nie uciekł po tym co wczoraj zobaczył
