Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1619
Stary 30.07.2010, 09:34
Ci co już wyrzucają Kasperczaka spokojnie - doczekacie się...
Skoro w drużynie nie ma miejsca dla Polaków, to nie będzie go dla polskiego trenera.