Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32468
Stary 30.07.2010, 09:32
tomsts napisał(a):Wyświetl post
ludzie, ogarnijcie się !!! swoimi wypowiedziami osmieszacie sie bardziej niz nasi kopacze wczoraj... Po latach bezczynności powoli polityka transferowa zaczyna istnieć w Wisełce. A Wy chcecie efektów już, najlepiej w pierwszym meczu. Sadzimy trawnik, ale jako ze po dwóch dniach nie ma jeszcze trawy to juz nam sie wszystko nagle przestaje podobac i trzeba zaorać, tak?... Popadacie w skrajnosci Panowie, a tu trzeba spokoju...
Nie podobał Wam się Pajlić... Moim zdaniem technikę ma bardzo solidną i ogólnie prezentuje się dobrze jako zawodnik. Poki co nie funcjonuje w kolektywie, bo takowego po prostu nie ma. Do tego trzeba meczy, wypracowania wlasnego stylu i wlasnej broni ktora w takich ciezkich gatunkowo meczach jak z Azerami dalaby rade. Mam na mysli cos swojego, unikalnego, wypracowanego do perfekcji. Np prostopadłe piłki. Był czas kiedy były znakiem Wisełki. Ale nie stały sie nim z dnia na dzień.
Na koniec dodam, iz czesciowo rozumiem rozczarowanie. Przychodzi się na mecz, wspiera, zdziera gardło i kicha.. ale czasu troszke dajmy, przeciez to prawie nowa druzyna.
I na koniec dla wszystkich którzy tak sie podniecali transferami, radowali a dzisiaj chca caly zarzad w p**** wyslac:
Prosze Cie, prosze Cie, prosze Cie, prosze Cie, prosze Cie, prosze Cie, prosze Cie: ...wiesz co!
Sam się ogarnij, przegrywamy z ogórkami , 10-15 lat temu takie drużyny Hutnik ogrywał 9-0, czyli co my się cofamy w rozwoju a oni już nas przegonili? Takie drużyny powinniśmy ogrywać z palcem w tyłku...tylko grajkom się w d**** poprzewracało, są wakacje to po co biegać, pressingiem agresywnie...jedynie Małecki coś grał...Najgorsze jest to że co roku to samo...brak konkretnych wzmocnień na czas i fatalne przygotowanie...a to co robią na treningach to nie wiem...o strzelaniu karnych nawet żal się wypowiadać, ale Kotorowski by to strzelił...jedynym ratunkiem jest porządne zainwestowanie w zagranicznego trenera ze całym sztabem i wyłożenie na graczy po 1 mln euro, ale to jest niemożliwe bo grabarze z Reymonta czuwają!
Ostatnio edytowane przez Mar85 : 30.07.2010 o godz. 09:35.
Odpowiedz cytując