Temat
:
Henryk Kasperczak - były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
SB
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: z ziemi ojczystej
Offline
#
1618
30.07.2010, 09:32
jedynie trener zagraniczny może coś u nas osiągnąć...
ciekawe czy Henio po zwolnieniu znowu jakiś proces przeciwko Wiśle wytoczy?
Nie ma, nie ma wody na pustyni...
SB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SB
Znajdź inne posty napisane przez SB