Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2077
Stary 30.07.2010, 09:26
AS82 napisał(a):Wyświetl post
1. Kowalski wyglada jakby mial 15 kg nadwagi
2. Kasperczak postawil na Paljica i Boguskiego , a Kirm z Maleckim widac bylo ze sa lepiej predysponowani do gry na skrzydlach.
3. Sobolewski w srodku to coraz wieksza tragedia, same straty z ktorych szly kontry. Kasperczak nie pomyslal zeby dac do srodka i Jirsaka i Gargule
4. Zuawski tym karnym sie skompromitowal
5. Patałachy i tyle

Ad.2 Niestety IMHO Krim i Małecki jeżeli by grali od począttku wyglądali by równie słabo, po porstu przeciwnik był zmęczony i coś im mogło pójść lepiej.
AD.4 Nie pamiętam żeby Żuraw wczesniej przestrzelił karnego dlaczego tak strzelił nikt nie wie...
AD.5. AMEN