Wyświetl pojedynczy post
tsw biała gwiazda
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32466
Stary 30.07.2010, 09:24
tomts ma racje chociaż Kasperczak zrobił błąd z Pajliciem on powinien go ogrywać wpuszczając na ostatnie 20min przynajmniej takie jest moje zdanie. W czwartek drugi mecz jedna bramka jest do odrobienia Clebi wróci i mam nadzieje że Guła i powinno być dobrze
Odpowiedz cytując