|
tomts ma racje chociaż Kasperczak zrobił błąd z Pajliciem on powinien go ogrywać wpuszczając na ostatnie 20min przynajmniej takie jest moje zdanie. W czwartek drugi mecz jedna bramka jest do odrobienia Clebi wróci i mam nadzieje że Guła i powinno być dobrze
|