|
Mimo wyniku twierdzę, że Azerowie to ogórki... Tym gorzej dla nas, bo na ich tle zagraliśmy żenadę.
Moim okiem przegraliśmy przede wszystkim wytrzymałościowo. Kompletny brak pressinu, odbiór piłki i szybkie przejście do ataku to była wczoraj rzecz niemal niewystępująca. Czyżby znowu błedy w przygotowaniu ? To, że Boguski i Brożek paweł zagrali żenująco i tak nie przesądzało o wyniku. O takim, a nie innym wyniku zdecydowali nasi środkowi pomocnicy.
|