Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2061
Stary 30.07.2010, 08:50
pamiętacie jak po wtopie z Levadią zaczęli grać lepiej? jestem dobrej myśli w rewanżu mam nadzieję, że wydrzemy tym Azerom awans z ręki hehe powiało optymizmem jak nigdy