|
Rozumiem, że można być zdenerwowanym po wczorajszym meczu.
Dlatego tylko wyciąłem posty zupełnie nie nadające się do tematu - z komentarzami dotyczącymi meczu. Radziłbym też poczekać z definitywnym skreślaniem/ocenianiem poszczególnych zawodników. Trochę na to za wcześnie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|