Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32458
Stary 30.07.2010, 08:45
Rozumiem, że można być zdenerwowanym po wczorajszym meczu.

Dlatego tylko wyciąłem posty zupełnie nie nadające się do tematu - z komentarzami dotyczącymi meczu. Radziłbym też poczekać z definitywnym skreślaniem/ocenianiem poszczególnych zawodników. Trochę na to za wcześnie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując