|
Najlepsi Malecki, Cikos i Jovanic.. a tak wszyscy slabiutko, nie weszli w mecz, nie byl ich dzien, nic im nie wychodzilo, brakowalo tez szczescia przy strzale Kowalskiego (niedoszly gol ustawilby zapewne mecz) i karnym Zurawskiego, zreszta widac jeszcze brak zgrania, tak jak sie spodziewalem Azerowie beda niewygodnym rywalem, szansa byla u siebie, bo na wyjezdzie nikomu nie lezy gra z Azerami, Bunozy i Paljica nie oceniam bo to ich 1 mecz, po 5 meczow przy pelnym zgraniu i zaklimatyzowaniu przyjdzie czas na werdykt
oczywiscie ich nie usprawiedliwiam, ot komentarz juz na chlodno
|