Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2055
Stary 30.07.2010, 08:38
Odpuścił sobie LE ? A może transfery też odpuścił. Chyba tak, patrząc co wyprawia Bunoza. Nasz najdroższy w tym okienku zawodnik.