Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1607
Stary 30.07.2010, 08:38
Ludzie, czy Wy jesteście w stanie przejrzeć na oczy? Przestańcie wierzyć w wspaniały warsztat Kasperczaka, czas się nie cofnie, a piłka od czasu naszych triumfów z Kasprem, zrobiła kolosalny postęp do przodu. A Kasper się zatrzymał i przestał uczyć. Przecież to jest trener, który po swoim "wielkim" come back'u do polskiej ligi w fatalnym stylu spuścił Górnika. Nie pamiętacie już tego Na 25 meczów 6 wygranych i 12 porażek !! A przypomnę, że Górnik był wtedy jak na swoje miejsce w lidze - przyzwoity kadrowo. Nie piszę tego, dlatego, że jestem zwolennikiem Skorży, po prostu nie jestem w stanie zrozumieć tłumaczenia i obrony przez niektórych trenera, gdzie widać gołym okiem, że w meczu popełnia błędy jakich nie zrobił by przeciętny użytkownik FM...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!