Ludzie, czy Wy jesteście w stanie przejrzeć na oczy? Przestańcie wierzyć w wspaniały warsztat Kasperczaka, czas się nie cofnie, a piłka od czasu naszych triumfów z Kasprem, zrobiła kolosalny postęp do przodu. A Kasper się zatrzymał i przestał uczyć. Przecież to jest trener, który po swoim "wielkim" come back'u do polskiej ligi w fatalnym stylu spuścił Górnika. Nie pamiętacie już tego

Na 25 meczów 6 wygranych i 12 porażek !! A przypomnę, że Górnik był wtedy jak na swoje miejsce w lidze - przyzwoity kadrowo. Nie piszę tego, dlatego, że jestem zwolennikiem Skorży, po prostu nie jestem w stanie zrozumieć tłumaczenia i obrony przez niektórych trenera, gdzie widać gołym okiem, że w meczu popełnia błędy jakich nie zrobił by przeciętny użytkownik FM...