Wyświetl pojedynczy post
PrzemyślABG
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2048
Stary 30.07.2010, 08:31
pcpcpc napisał(a):Wyświetl post
Moj skład na rewanz
---------------Milan Jovanić------------ Lepiej Gra od Mariusza jak Mario wróci wyjdzie to na dobre obu bramkarza
---Singlar----Kowalewski----Cleber(Diaz)----Diaz(Brożek)-- Kwestia czy Cleber bedzie zdrowy
--Łobodziński--Sobolewski--Garguła--Brożek(Małecki)---
----------------Brożek--Małeck(Żuraw)---
kto to ? jakas nowa gwiazdeczka?
Krakowska Wisła !