LooNatyk napisał(a):

|
co do Bunozy to ja bym po chlopaku az tak nie jechal.. Ma te 21 lat, pierwszy mecz, od razu w pucharach, z drugim zoltodziobee. Na strasznie odpowiedzialnej pozycji.. Gral slabo, ale ja bym go nie skreslal.
|
ale z nim nie jest, że presja go zeżarła i zagrał dziś słabo.. po nim widać po prostu, że jest fatalnym zawodnikiem, kompletne drewno, chłop jak dąb a przegrywa z o głowę niższym Azerem, zero przyśpieszenia, Jop był szybszy, zero jakiejkolwiek zwrotności, dynamiki... FATALNY zawodnik.