Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32455
Stary 30.07.2010, 08:17
Jeżeli wy potraficie określić trafność transferu po jednym meczu to nieźli z was fachowcy. Myślę, że Wisła zatrudniając takich scoutów sporo by zaoszczędziła, ponieważ każdy normalny scout obserwuje gracza minimum pół roku, żeby go ocenić - a wam wystarczy jeden mecz i to w dodatku debiut.

Do Wisły dołączyło 8 nowych piłkarzy, odeszło też sporo. Dajcie im sie zaaklimatyzować, a nie najpierw dostajecie orgazmów po ich transferach do drużyny, a jak im nie wyszedł mecz to urywacie sobie siurki ze złości. Dziecinada pełną gębął na tym forum.
Odpowiedz cytując