|
Dajcie na luz o to moja obiektywna opinia
Bunoza jest gorszy od Kowalewskiego i musimy wzmonic obrone o ile Mateusz gran średnio z Obrońca Typu Głowa,Marcelo nie było by wpadek Mateusza. Bo jest za młody by być liderem obrony a własnie takiego gracza nam brakuje wobronie
Moj skład na rewanz
---------------Milan Jovanić------------ Lepiej Gra od Mariusza jak Mario wróci wyjdzie to na dobre obu bramkarza
---Singlar----Kowalewski----Cleber(Diaz)----Diaz(Brożek)-- Kwestia czy Cleber bedzie zdrowy
--Łobodziński--Sobolewski--Garguła--Brożek(Małecki)---
----------------Brożek--Małeck(Żuraw)---
|