Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32451
Stary 30.07.2010, 07:39
Basałaj przychodząc mówił, że będzie wypożyczał zawodników ogranych w dobrych ligach dopóki nie zbuduje siatki skautów. Nie rozumiem dlaczego zdecydowano się na Bunoze i Jovanicia. Serbowie nigdy nie mieli dobrych bramkarzy, a co do Bunozy, to kupując zawodnika o takim wzroście, trzeba było się przyjrzeć jego zwrotności i gibkości. Rozwalono obronę OK, ale trzeba było ściągnąć w lipcu 3 zawodników w stylu Clebera czy Chaveza. Ograny, inteligentny obrońca jest w stanie z marszu grać na dobrym poziomie. Jedyne pocieszenie jest w tym, że znając życie Jovanić kosztował 200 tys E, a Bunoza niecałe 300 tys E. W każdym przypadku wybierana była opcja nr 3,4 - tańsza opcja. Wielokrotnie pisałem, że tej drużynie potrzeba jakości. Należało sprowadzić 3 liderów - obrony, pomocy i ataku. Wybrano niestety półśrodki. Jeśli to ma być ta nowa Wisła made by Basałaj, to ja nie mam więcej pytań.
Odpowiedz cytując