|
Jak napisałem parę dni temu, że azerowie lepsi technicznie to mnie wyśmialiście na forum. Teraz piszecie, że przeszli obok meczu, bez ambicji, hmmm ja tam widziałem chęć zdobycia gola ale KAŻDE przyszpieszenie naszych akcji kończyło się strata lub złym przyjęciem. Zrozumcie, że ci piłkarze potrafią przyjąć piłkę tylko na stojąco!! Oni nie potrafią grac szybko bo wtedy po prostu piłka odskakuje. Nasi napastnicy nie potrafia okiwac jednego obrońcy azerskiego bo oni są LEPSI!! Ile tych wtop w ostatnich latach było? Z kim przegrywamy? Zrozumcie wreszcie, że nie o ambicję tu chodzi! My jesteśmy strasznie słabi technicznie i piłkarsko...
fox mulder-widac gościu, że masz ten sam pogląd. Cieszę się, że są też ludzie którzy to rozumieją. Niestety ale zostaje nam tylko i aż liga.
|