|
Po raz kolejny wychodzi ten temat ale naprawdę potrzeba rewolucyjnych zmian w polskiej piłce.
Tyle, że jedyna możliwość to nacisk ze strony tych, którzy dają na to pieniądze.
Canal + ma podpisaną umowę więc z tym łatwo nie będzie no ale pozostają właściciele klubów i kibice.
Nie wierzę że Cupiała, Rutkowskiego czy Waltera zadowala kopanie się o mistrza w lidze buraczanej.
Co do Wojciechowskiego mam mieszanie uczucia bo one jeszcze nawet pucharu buraka cukrowego nie wygrał więc może go to bawi.
W nich jedyna nadzieja żeby coś się zmieniło, żeby skruszyć ten beton.
Tej ligi bez Wisły, Legii czy Lecha to już prawie nikt by nie oglądał.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|