Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5310
Stary 30.07.2010, 06:48
Po raz kolejny wychodzi ten temat ale naprawdę potrzeba rewolucyjnych zmian w polskiej piłce.
Tyle, że jedyna możliwość to nacisk ze strony tych, którzy dają na to pieniądze.
Canal + ma podpisaną umowę więc z tym łatwo nie będzie no ale pozostają właściciele klubów i kibice.
Nie wierzę że Cupiała, Rutkowskiego czy Waltera zadowala kopanie się o mistrza w lidze buraczanej.
Co do Wojciechowskiego mam mieszanie uczucia bo one jeszcze nawet pucharu buraka cukrowego nie wygrał więc może go to bawi.
W nich jedyna nadzieja żeby coś się zmieniło, żeby skruszyć ten beton.
Tej ligi bez Wisły, Legii czy Lecha to już prawie nikt by nie oglądał.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując