Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32448
Stary 30.07.2010, 06:32
Przyszedl nowy prezes i rozp* nam druzyne. A pisalem kiedys ze powrot do przeszlosci (Kasperczak, Basalaj itp) nic dobrego nam nie przyniesie. Oj sentymentalny ten Cupial, bardzo sentymentalny. A to znak ze nie ma kompletnie zadnego pomyslu na prowadzenie klubu.
Odpowiedz cytuj±c