|
Przyszedl nowy prezes i rozp* nam druzyne. A pisalem kiedys ze powrot do przeszlosci (Kasperczak, Basalaj itp) nic dobrego nam nie przyniesie. Oj sentymentalny ten Cupial, bardzo sentymentalny. A to znak ze nie ma kompletnie zadnego pomyslu na prowadzenie klubu.
|