Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2026
Stary 30.07.2010, 06:24
Niestety ale piłkarzyki zostały w naszym klubie zagłaskani. Cieplarniane warunki, kasa na czas i to wysoka, brak jakichkolwiek kar finansowych za wcześniejsze kompromitacje, przyzwolenie kibiców na taki stan rzeczy z pomeczowym przybijaniem piąteczek doprowadził do tego czego jesteśmy świadkami od przynajmniej Levadii jeśli nie wcześniej.
Jedyną receptą jak najszybsza wymiana kadry tak jak to robi w Legii. Żadne przepraszania, kajania, won. Do tego musi dojść też właściwa polityka kadrowa.
Nie chcę już na początku przypinać łatkę, ale ten Bunoza przypomina mi kopacza z drugiej, gorszej strony Błoń Wasiluka. I obawiam się, ze bedzie taki jak on czyli wysoki i głupi. Jak najszybsze pożegnianie Boguskiego, to co wyprawiał wczoraj to dramat chyba, ze liczy na angaż u Azerów (płonne nadzieje).
Kasperczak, też sie powinien powoli pakować. Nie zdjęcie Boguskiego już po kwadransie wystawia mu ocenę adekwatną do kopaczy.
Zarząd Wisły powinien zacisnąć zęby i czyśćić to do końca.

Vinci napisał:
Cytat:
Sezon i tak nie można uznać za stracony. Jest historyczny, ponieważ jesteśmy pierwszym w Polsce klubem, który przegrał z azerską drużyną...
Zapomniałeś o Amikowym 0:1 w Poznaniu ?
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 30.07.2010 o godz. 06:25.