Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13216
Stary 30.07.2010, 05:48
Tak szczerze mówiąc głęboko gdzieś mam to jaki kolor bedzie miał beton naszego stadionu bo ten obiekt bez nas nic nie znaczy, za to bardzo jestem zainteresowany by wszystkich nieusprawiedliwionych(np pobyt za granicą) piszących na jaki kolwiek temat Wisły w godzinach rozgrywania przez nią meczu zabanowac i to całkiem tak na powżnie .
Ot taki sobie temat obok stadionowy że tak powiem .

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując