Temat
:
Henryk Kasperczak - były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Jacko_1
Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
1595
30.07.2010, 05:32. ... trochę cierpliwości
Nie zaczynajmy od zwalniania, na to przyjdzie czas za tydzień, teraz czas na pracę przed rewanżem i czekajmy spokojnie na wynik meczu rewanżowego, pomimo tego co widziałem wczoraj i na co szlak mnie trafiał, wierzę, że damy radę.
Pozdrawiam.
Jacko_1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jacko_1
Znajdź inne posty napisane przez Jacko_1