Wyświetl pojedynczy post
Jacko_1
Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1595
Stary 30.07.2010, 05:32. ... trochę cierpliwości
Nie zaczynajmy od zwalniania, na to przyjdzie czas za tydzień, teraz czas na pracę przed rewanżem i czekajmy spokojnie na wynik meczu rewanżowego, pomimo tego co widziałem wczoraj i na co szlak mnie trafiał, wierzę, że damy radę.
Pozdrawiam.