|
nie czytałem wcześniejszych postów więc może powtórzę czyjeś zdanie :
według mnie ta porażka to w 100% wina Henia... niestety choć chłopa lubię to jednak skład i zmiany jakie robił + taktyka i przygotowanie fizyczne to dno! zupełnie nie zgrana obrona przed meczem, nie było widać że to drużyna, raczej zgraja ludzi których nie obchodzi Wisła ale raczej to co jest napisane z tyłu koszulki. co z tego że Basałaj zrobił za późno transfery? mógł Diaz grać od początku LE na środku z Kowalem i nie byłoby problemu zwłaszcza że nie można Clebera traktować jako podstawowego stopera gdyż kończy karierę. jestem za NATYCHMIASTOWYM wyrzuceniem Kaspera
Pozdrowienia z Częstochowy!!
"Żyjesz w kraju w którym wszyscy chcą cię zrobić w chuja..."
|