|
Haha,tak jak pisałem forum "znawców" zapłacze jeszcze za Skorżą. Kasperczak od lat jest wypalony... Czy tego nikt nie widzi? Facet nie ma pomysłu na grę , wystawia zawodników nie tam gdzie trzeba, podejmuje nietrafne decyzje personalne. Przeszliśmy Szawle i dla tego pana to już sukces,ale żeby nie było kompletnej wopy trzeba szybko poszukać solidnego trenera spoza Polski.
|