Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1593
Stary 30.07.2010, 04:04
Haha,tak jak pisałem forum "znawców" zapłacze jeszcze za Skorżą. Kasperczak od lat jest wypalony... Czy tego nikt nie widzi? Facet nie ma pomysłu na grę , wystawia zawodników nie tam gdzie trzeba, podejmuje nietrafne decyzje personalne. Przeszliśmy Szawle i dla tego pana to już sukces,ale żeby nie było kompletnej wopy trzeba szybko poszukać solidnego trenera spoza Polski.
Tylko Wisła!