Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32446
Stary 30.07.2010, 03:45
Ogarnijcie... Patrzycie przez pryzmat kartki na jego cala gre. Nie wiem, moze sie myle, ale dla mnie bd z niego ludzie. Inna sprawa, ze to 1 raz od dlugiego czasu jak ich wyklinalem, gwizdalem.. Zlekcewazyli ich i tyle.
Odpowiedz cytując