Wyświetl pojedynczy post
Lukininho
Member
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32443
Stary 30.07.2010, 02:13
A pooglądajcie sobie skróty meczów Hondurasu na MŚ tego Chaveza. Ten to może być dopiero niewypał, ale od Bunozy chyba gorzej grać nie będzie? I gdzie jest ten jaro jakiś tam co pisał tutaj, że jest znawcą 2.Bundesligi i Paljić będzie u nas gwiazdą i w ogóle z kilku rezerwowych dałoby się stworzyć zespół na mistrza. Od początku to się wydawało poranionym pomysłem. Gościu grający regularnie w 3.Bundeslidze... Co do Bunozy to tylko jeden mecz, ok zagrał słabo, ale nie zmienia to faktu, że jest wolny i zwrotny jak słoń. Jakoś mnie od początku akurat ten transfer nie rzucał na kolana. Trzeba czekać na Riosa.
Odpowiedz cytując