Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5306
Stary 30.07.2010, 01:28
prober napisał(a):Wyświetl post
Tylko na Ruch Chorzów jakoś nie mam pomysłu
Ambitny Sobiech zdenerwowany artykułami prasowymi chcąc udowodnić swoją wartość rynkową strzela klasycznego hat-tricka w II połowie (1 z przewrotki), Sadlok widzący to, mając w świadomości wysoką "pakietową" wartość z Arturem w 93 min. postanawia wybić głową piłkę zmierzającą nieuchronnie do chorzowskiej bramki...ostatni gwizdek i zabawa do białego rana...a później oboje żyli sobie długo i szczęśliwie w królestwie dobrego i cierpliwego króla Wojciechowskiego zaprzyjaźniając się ze skromnym księciem Ebimdobranoc
Odpowiedz cytując