Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32441
Stary 30.07.2010, 01:10
Mam nadzieje, ze Chavez nie siedzi teraz w samolocie do Hondurasu . Jakos trzeba przegrac ta jesien z nim i z Cleberem, a na wiosne sprowadzic 2 stoperow(nie z lapanki). Jednak w przypadku kontuzji...odpukac.
Odpowiedz cytując