|
Nie ma co wieszać kotów na Bunozie, zobaczymy po kilku meczach jaki będzie, ale faktem jest że potrzebny Wiśle nowy klasowy stoper. Gra to dramat jakich wiele w polskiej piłce. Kompletny brak pomysłów na granie akcji ofensywnych. Formacje poruszały się w rytmie"Nowej Zelandi" albo Zanzibaru....Taktyki u nas nie było wogóle. Cikos Małecki grali dosyć przyzwiojcie, nawet Jirsak się starał coś grać. Jovanić nie najgorzej. Codo reszty szkoda słow. Widać że niektórzy są wypaleni . Z całym szacunkiem ale Maciek to powinien wchodzić co najwyżej z ławki rezerwowych, jak lubie Sobola to wydaje mi się że to już nie ten wiek...oprócz walki trudno coś innego dostrzec. A skrzydła to ich nie mamy. Jeśli Paljić ma tak grać reszte meczów to za jaja tegoco go wypatrzył. I niech mi ktoś powie że tych co się wypożycza grają lepiej niż ci których się kupuje definitywnie...czy ktoś widzi w tym sens...
|