Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1590
Stary 30.07.2010, 00:02
Zanim zwolnimy Kasperczaka na tym forum, to proponuję przemyśleć, jak on ma w 4 tygodnie zbudować drużynę? Przyszedł nowy bramkarz, odszedł podstawowy prawy obrońca i dwóch podstawowych stoperów, którzy byli ostoją tej drużyny - bronili, rozgrywali i strzelali. Jaka tutaj jest wina Kasperczaka? Kim miał zagrać? Nieprzypadkowo Diaz został na ławce. Pietia zagrał lewego obrońcę, bo jest bardziej solidny od Diaza - Kasperczak wstawił Brożka wiedząc, że środek obrony jest najsłabszy z możliwych. Będzie bardzo ciężko ale nie z takich opresji Wisła wychodziła. Śmieszyło mnie jak Iwanow podczas transmisji w Polsacie zapytał ze ździwieniem Iwana - mamy uczyć się piłki od Azerów? A tak - mamy się uczyć !!! I to wielu rzeczy - techniki użytkowej, dyscypliny taktycznej , podejścia do przeciwnika i wielu innych. Na razie dajcie spokój Kasperczakowi. Ten klub z mozołem i wsparciem szczęścia trzeba budować od podstaw - i od strony organizacyjnej i od sportowej. Ewentualne wyniki przyjdą za kilka miesięcy. Niestety nastawmy się w tym sezonie na podobne przykre niespodzianki w lidze - my nie wiemy na co stać tych zawodników po przepracowaniu ze sobą w dłuższej perspektywie może coś z tego będzie...